Kataloog

Avaldamisaasta
Sõltuvus keelest

Info

Meie kauplused

Meie kauplused

Meeple Union, Narva maantee 19, Tallinn

Lauamängud

Meie valikust leiad sobiva lauamängu nii algajale kui ka edasijõudnule

Lauamängud Siin on 5137 toodet.

Alamkategooria

 • Mõttemängud

  Mõttemängud on strateegiamängud, kus õnne osakaal on miniaalne. See tähendab, et enamasti on seda tüüpi mängudes kogu informatsioon avalik ning puuduvad täringuveeretused ja juhuslikud kaarditõmbed. Üldiselt on mõttemängud 2-mängija mängud.

 • Kogutavad mängud

  Kogutavad mängud (ingl k Customizable Games) on kõik mängud, mis on pidevad arengus ehk siis mängudele tuleb pidevalt juurde uusi kaarte või miniatuure või täringuid. Seega leiad siit valikust nii kogutavad kaardi-, miniatuuri- ja täringumängud.

 • Temaatilised mängud

  Temaatilised mängud on lauamängud, kus rõhk on lool (narratiivil) - nii nagu see on heas filmis või raamatus. Sageli on sellistes mängudes esindatud konflikt hea või halva vahel ning teemad on ulmelised ja fantaasiarikkad. Enamasti veeretatakse sellistes mängudes palju täringuid ning liigutatakse hulgaliselt plastikust miniatuure.

 • Koguperemängud

  Koguperemängud on sellised lauamängud, mis on enamasti küllalt kiirelt mängitavad ning õpitavad ning sobivad - nagu nimigi ütleb - mängimiseks kogu perega ning on põnevad nii lastele kui ka täiskasvanutele.

 • Lastemängud

  Siit leiad kõik mängud nooremale lauamänguhuvilisele

 • Seltskonnamängud

  Seltskonnamängud (või peomängud) on lauamängud, mis sobivad mängulauale, siis kui koos on suurem sõpruskond. Need mängud pakuvad mõnusat ajaviidet ja lõõgastust.

 • Strateegiamängud

  Strateegiamängud on lauamängud, kus tulemus sõltub ennekõike mängija tehtud otsustest. Strateegiamängud on üks laiemaid mängude kategooriaid ning siit võib huviline leida kõike lihtsamatest ehitusmängudest kuni keeruliste majandusmängudeni.

 • Sõjamängud

  Sõjamängud on militaarse temaatikaga lauamängud. Paljudes sõjamängudes on esindatud ka poliitika ning diplomaatia ning võidule viivad õiged strateegilised valikud. Sõjamängud põhinevad sageli ajaloolistel sündmustel kuid on ka mänge, mis räägivad lähitulevikust või on läbinisti ulmelise temaatikaga.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 5137 tootest
Kuvatud 1 - 12 kokku 5137 tootest